Eerst in Klimmen 10 of 12 km wandelen met aansluitend een gezellige bijeenkomst
Na de Corona komen we eindelijk weer eens in een zaal gezellig bij elkaar. Hoewel de Amstel Gold Race deze dag verreden wordt en ook door Klimmen trekt, zullen we er naar verwachting niet zoveel last van hebben. We verwachten dat Klimmen goed bereikbaar blijft.
Voordat we bijeen komen en ons tegoed doen aan koffie, enz. gaan we eerst eens wandelen. We hebben in de omgeving van Klimmen en Valkenburg twee wandelingen georganiseerd. Niet te lange afstanden, want na afloop willen we nog gezellig bij elkaar komen om eerst een korte Ledenvergadering te houden en daarna een mooie presentatie door Jos Diederen van zijn pelgrimstocht van Sevilla naar Santiago de Compostella te zien.
De wandelingen die gewoon om 09:30 uur beginnen voeren vanuit Klimmen naar Koulen en Opscheumer. We passeren aan de bovenkant de grotten van de Daölkesberg, vervolgens gaat het langs de Kruisweg op de Schaelsberg en via Goudsberg, Walem en Dolberg komen we weer terug in Klimmen. De langere maakt bovendien ook nog even een uitstapje naar Heek.
De bedoeling is dat beide wandelingen tussen 12:30 en 12:45 uur eindigen. Waarna de leden getrakteerd worden op koffie met vlaai en broodjes.
Tijdens deze kleine lunch starten we met de Ledenvergadering. Hoewel we al enige jaren vanwege Corona geen Ledenvergadering meer gehouden hebben, denken we niet dat deze lang gaat duren. We zullen er in ieder geval snel doorheen gaan, tenzij de leden het nodig vinden om langer bij een bepaald punt stil te blijven staan. De agenda wordt via een email naar de leden toegestuurd. Hierop staat tevens een link naar de laatste Notulen.
Na afloop zal Jos Diederen een zéér interessante presentatie houden van één van zijn pelgrimstochten naar Santiago de Compostella in Spanje. Al eerder heeft hij een voetreis vanuit de Pyreneeën naar deze bedevaartplaats gemaakt. In 2019 is hij van een andere kant gestart namelijk vanuit Sevilla en zo naar Santiago gelopen, een tocht van ruim 1000km. Tijdens deze tocht heeft hij veel foto’s van bijzondere landschappen en objecten gemaakt die we tijdens de presentatie getoond krijgen.
Lange tijd hebben we elkaar alleen maar tijdens de korte wandelperiodes tijdens Corona ontmoet, maar nu doen we dus dat na de wandeling eens in een geheel andere omgeving met koffie, enz. Het wordt vast en zeker een leuke dag.
Deze dag is alleen voor leden toegankelijk. I.v.m. de catering is het noodzakelijk dat je je voor deze vergadering aanmeldt. Geef je snel op en vermeld tevens of je de korte of de langere wandeling loopt. Natuurlijk kunnen leden die tijdelijk even niet goed kunnen wandelen ervoor kiezen om alleen naar de Ledenvergadering te komen.
Aanmelding via de website
Graag willen we weten of je naar deze mooie dag komt, zodat we niet te weinig koffie, enz. bestellen. Daarom dient men zich voor deze wandeling aan te melden via het veld “Geef een reactie” onderaan deze beschrijving. Doe dit vóór dinsdag 5 april, zodat we weten hoeveel leden we mogen verwelkomen. Het reactie veld ziet er als volgt uit:
Reactie
Vermeld hier wat je gaat doen
10 km wandeling ZONDER Ledenvergadering (LV) of
10 km wandeling MET LedenVergadering (LV) of
of 12 km wandeling ZONDER LedenVergadering (LV) of
12 km wandeling MET LedenVergadering (LV) of
alleen LedenVergadering
Naam
Vermeld je voor- en achternaam
E-mail
Vermeld hier je e-mailadres
Website
Niet invullen
Vervolgens Reactie plaatsen
We vertrekken van dezelfde start locatie, en vormen twee groepen die mogelijk deze keer wat groter zijn dan de gebruikelijk. Eén groep loopt in de tegengestelde richting.
Soms kan het even duren voordat je je aanmelding op het scherm ziet, omdat de webbeheerder deze eerst voor publicatie moet vrijgeven, maar je staat dan wel al geregistreerd..
Kort na de uiterste aanmelddatum ontvangen de wandelaars per email een bevestiging van deelname en het adres van de startplaats.
Heb je je aangemeld, maar kun je toch niet komen, meld dit dan zo gauw mogelijk, zodat we niet teveel koffie enz. bestellen.
Kenmerken van de wandeling:
–Wanneer : zondag 10 april
-Tijdstip : 09:30 uur voor beide wandelingen
-Startpunt : wordt d.m.v. een email aan de deelnemers op tijd bekend gemaakt
-Lengte van de wandeling is 10 of 12 km
-Terrein: af en toe heuvelachtig
We vragen voor alleen deze wandelingen van de leden met een ledenpas een bijdrage van € 2,00 per persoon. Om het muntgeld te beperken vragen we iedereen zoveel mogelijk met een wandelstrippenkaart te betalen. Deze kun je vooraf bestellen door € 10,– (voor 5 wandelingen) of € 20,– (voor 10 wandelingen) of € 30,– (voor 15 wandelingen) op NL72 SNSB 0706 1093 92 t.n.v. deWandelgroepEuregio
Niet leden kunnen deze keer niet meelopen, omdat het een besloten vergadering voor leden is.
Met vriendelijke groeten,
deWandelgroepEuregio
Het Bestuur
06-2445 4835
59 reacties
Ik ga graag mee .12km + LV
Ik ga voor de 12 km + LV
Wij wandelen met de korte wandeling mee en zijn aanwezig op de ledenvergadering.
Ik neem deel aan de 10 km wandeling en aan de ledenvergadering
Ik wandel mee, 12 km en geef me ook op voor de ledenvergadering.
Piet en Maria lopen ook mee en geven zich ook op voor de ledenvergadering
Ik wandel mee 10km met LV
Ik ga voor de lange wandeling + LV
Korte afstand met leden vergadering
Martha en Harry lopen de korte wandeling en zijn aanwezig bij de ledenvergadering
Ik wil graag mee met de 10km groep.+ LV
Ik ga voor de korte wandeling en ben bij de ledenvergadering ook aanwezig
Ik loop de korte wandeling mee en ben aanwezig bij de Ledenvergadering.
Ik wandel graag de 12 km mee en ben aanwezig bij de leden vergadering.
Ik wandel graag mee met de korte wandeling en ben ook aanwezig bij de leden vergadering.
Wij gaan voor de 12 en zijn aanwezig op de ledenvergadering.
Ik ga voor de 12 km + LV
Ik loop de 12 kilometer en ben aanwezig bij
de ledenvergadering
Ik loop graag 12 km met ledenvergadering
Jack loopt de 10 km met LV.
Betty alleen de ledenvergadering.
Ik ga mee wandelen met de 10 km
en ben aanwezig bij de ledenvergadering.
Ik ga graag de 10 km meewandelen en aanwezig op de ledenvergadering 10-4-22
Wij wandelen de 12 km en aanwezig op de ledenvergadering
Els en Peter Reijnders
Ik wil de korte W en bij de Ledenvergadering aanwezig zijn
Korte afstand met ledenvergadering
Ik loop 12km plus lv
Groetjes marianne
Ik ga mee met de 12 km en neem deel aan de ledenvergadering.
Ik loop de 10 km en kom naar vergadering
10 km wandeling en vergadering
10 km wandelen en ledenvergadering
12 km en aanwezig op de ledenvergadering
12 km en ledenvergadering
Ik ga mee wandelen 12 km
en Ledenvergadering
Wandel graag mee met de 10 km wandeling met de ledenvergadering
Lange + lv
Ik wandel 10 km met ledenvergadering.
Max loopt de wandeling 12km met LV
Ja, ik loop de korte route mét ledenvergadering.
Giel en Ine gaan beiden mee. Toch voor de 12km. En de ledenvergadering
12km en de LV.
12 km en de LV
Graag de wandeling van 12 km lopen en daarna naar de LV
Hoi. Ik loop graag de 12 km mee en de lv.
Ik meld mij voor de lange wandeling aan en de ledenvergadering onder voorbehoud ivm verhuizing.
Ik loop de12 km en ben aanwezig op de L.v.
Edgart Lennertz gaat met de korte wandeling mee en bezoekt de Ledenvergadering
Anja en Wim 12 km + LV
Ik wandel graag mee 10 km (korte) wandeling ZONDER ledenvergadering
Ik meld me aan alleen voor de ledenvergadering. Ik zit alleen nu nog thuis voor carona als als goed is zie je me zondag komen. Groetjes joep
10 km + lv
Als er nog plaats is graag de lange wandeltocht en de ledenvergadering
Sjef en José wandeling 10 km en ledenvergadering
Ik geef me op voor de 12 km wandeling en L.V.
Jammer genoeg kan ik a.s zondag 10 april.niet aanwezig zijn
Ik loop niet de wandeling mij maar zal tegen 13 uur aansluiten voor de vergadering.
12 km en ledenvergadering
We moeten ons helaas afmelden.
Fijne dag, groetjes Ine en Giel Robeerst Pluymaekers
Ik loop graag 10km + LV
Alleen LV
Groetjes,